سوالات متداول

  • Home
  • سوالات متداول

با وجود شبکه های اجتماعی چه نیازی به داشتن سایت است؟

درست است که شبکه های اجتماعی و پیام رسان تا حد زیادی به کسب و کارها کمک میکند تا محصولات و خدمات شما به مشتریان نمایش داده شود اما نکته اصلی  این است که حرفه ای ها برای کسب و کار و فعالیت شان برندی را انتخاب میکنند که داری پرتال و سایت با نام برند باشد. توضیحات تکمیلی را اینجا بخوانید

وقتی وبلاگ ها هستند چرا وب سایت ایجاد کنم؟

یکی از اصلی‌ترین دلایل انتخاب وب سایت به جای وبلاگ، امکان سفارشی سازی بیشتر است. در وبلاگ ها، شما محدود به قالب ها و امکاناتی که سرویس دهنده وبلاگ فراهم می‌کند هستید، در حالی که در وب سایت می‌توانید طرح وب سایت خود را به طور کامل سفارشی کنید و تمامی امکاناتی که نیاز دارید را به آن اضافه کنید. دلایل بیشتر را اینجا بخوانید.

سایت بهتر است یا نرم افزار موبایلی؟

با پیشرفت فناوری و استفاده گسترده از اینترنت، وب سایت‌ها و نرم افزارهای موبایلی به عنوان دو راهکار مهم در دسترسی به اطلاعات و انجام فعالیت‌ها برای کاربران و کسب و کارها ایجاد شده‌اند. اما تفاوت‌هایی بین این دو وجود دارد و انتخاب بین آنها بستگی به نیازها و هدف افراد دارد. مقاله ای در رابطه داریم که توصیه میکنیم بخوانید.

سایت دات کام(com.) و دات آی آر(ir.) چه فرقی باهم دارند؟

دات کام و دات آی آر (ir-com) پسوند های سایت هستندکه در آدرس وب سایتها می آیند. ارتباطی با اصل سایت ندارند که بگوییم سایتشان چه فرقی دارد! هر سایتی میتواند از این پسوندها با هر نوع خدماتی استفاده کند.این دو پسوند و بیش از یکصد پسوند دیگر الزاما باید در ادامه آدرس های اینترنتی باشند و اتصال نام های سایت حتما باید با یکی از پسوندها صورت بگیرد. آنچه سایت را متفاوت میکند طراحی و خلاقیت در اجرای اهداف ایجاد سایت است که البته انتخاب نام سایت و اصطلاحا برند و دامنه بسیار اهمیت دارد که قبل از پسوندها قرار می گیرند. مطالعه این مقاله را پیشنهاد میدهیم.

سایت های آماده دیگران را میتوان خرید؟

سایت ها بر اساس فاکتورهای چندگانه ایجاد و توسعه داده می شوند.عنوان و برند سایت، اهداف و مخاطب، فعالیت مثبت یا منفی سایت(از جهت استاندارد سازی فنی و محتوایی) ارائه نوع خدمات و .... از مواردی است که باید مد نظر داشت تا بتوان در این باره نظر داد.سابقه یک دامنه اولین نکته قابل توجه بوده و باید به صورت فنی و تکنیکی بررسی صورت گیرد و سپس اعلام نظر شود.تیم حرفه ای «مای سایت» آمادگی دارد در هر زمان که شما بخواهید مشاوره رایگان در این خصوص ارائه دهد.

چه کسانی باید سایت داشته باشند؟

تمامی کسب و کارها، ارائه دهندگان خدمات مختلف، شرکتها و کارخانه جات، فروشگاه های فیزیکی و مجازی و اشخاصی که مواجهه با دیگران دارند نیاز به سایت دارند. توضیحات بیشتر برای این سوال را از اینجا پیگیر شوید.

اولین قدم برای داشتن یک وب سایت چیست؟

برای داشتن یک وب سایت باید پاسخ سوالاتی را دانست که به کمک آن میتوان سایت مدنظر را هر چه حرفه ای تر طراحی و آماده بهره برداری کرد.برای نمونه باید بدانید سایت یک کاتالوگ نیست که بخواهیم به چشم یک کاتالوگ نگاهش کنیم.سایت بسیار وسیعتر و حرفه ای تر از آن است.توضیح بیشتر را اینجا بخوانید.

برای طراحی سایت سراغ چه کسانی بروم؟

برای طراحی یک وب سایت باید تخصص های مختلف در کنار یکدیگر باشند تا یک سایت متفاوت طراحی و تحویل نمایند و همچنین پس از طراحی پشتیبانی و نگه داری نمایند.«مای سایت» به صورت حرفه ای از صفر تا صد طراحی و پشتیبانی را مطابق میل و نیاز شما فراهم کرده و رضایت شما را فراهم میکند.با ما تماس بگیرید.

اختلاف هزینه بسیار زیاد در طراحی سایت برای چیست؟

وب سایت ها در حالت عادی زیر ساخت یکسان دارند و در صورتی که کارفرما امکانات خاصی مدنظر نداشته باشد؛ در نرم افزارهای مدیریت محتوایی آماده قابل پیاده سازی و بهره برداری هستند که نسبتا قیمت پایینی خواهند داشت.اما چنانچه سایتی خاص از نظر امکانات و اهداف نهایی و اتصالات خاص داشته باشند باید از صفر تا صد برنامه نویسی شوند که هزینه آن بسیار زیاد خواهد شد.مای سایت آمادگی دارد برای همه ی ایده ها مشاوره ارائه داده و تیم های توسعه دهنده سایت ها را در اختیار دارد. با مای سایت تماس بگیرید.

به طور معمول سایت چه هزینه هایی دارد؟

سایت نیاز به یک دامنه دارد که نیاز است به صورت سالانه تمدید و با توجه به نوع پسوند دامنه هزینه های متفاوت دارد.(برای مثال سایت با پسوند دات آی آر-ir- برای ایران است و ارزانتر از دامنه های بین المللی است و تقریبا یک دهم هزینه را دارد)
همچنین باید یک هاست(فضای ذخیره واطلاعات سایت) با توجه به محتوای سایت اجاره شود که با توجه حجم و استقرار سرورها هزینه های متفاوتی دارد. همچنین هزینه طراحی سایت بر اساس توافقات با کارفرما و متناسب با هدف که جزییات زیادی دارد که اختلاف هزینه تولید سایت از همین بخش ناشی می شود. همچنین پشتیبانی فنی و تولیدگننده محتوا و اپراتور هایی که مرتبط با محتوا و بهینه سازی آن هستند از جمله مواردی هستند که هزینه بر بوده و باید برای آن تدبیر کرد. مای سایت با افتخار در مراحل مشاوره به صورت رایگان در کنار شماست و پس از آن با بکار گیری تیم های مختلف فنی و محتوایی و پشتیبانی می تواند به شما کمک کند.با ما تماس بگیرید.

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید

هر طور تحقیق کرده اید و با هر تیم و فردی در خصوص سایت مد نظرتان صحبت کرده اید؛ مشاوره رایگان و دوستانه «مای سایت» را  از دست ندهید و بیش از ده سال تجربه را رایگان و با افتخار در کنار خود ببینید و بدانید ما در تیم شماییم.

آدرس دفتر

در حال پیگیری...

بیایید با ما صحبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .